Wtorek
16 Lipca 2019

Karambol na ul. Malborskiej

foto: KPP foto: KPP

Cztery samochody uszkodzone i jedna osoba poszkodowana to skutek groźnie wyglądającego karambolu do jakiego doszło w czwartek 19 lipca na ul. Malborskiej.

  Około godz. 15:00 dyżurny kwidzyńskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie, że doszło do zderzenia czterech samochodów w okolicy kwidzyńskiego cmentarza.
Dyżurujący przy telefonie alarmowym policjant natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy z drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

  Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 62-letni kierujący samochodem ciężarowym, jadąc ulicą Malborską w kierunku Sztumu  prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył forda, ford w poprzedzającego go nissana, a nissan w fiata. Do szpitala z urazem twarzy  trafiła 25-letnia kierująca fordem.

  Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Przez ten czas ruch na tym odcinku drogi krajowej 55 był utrudniony, o czym na bieżąco informowało także Polskie Radio.

  Funkcjonariusze zatrzymali dwa dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów i ustalili, że wszyscy kierujący w chwili zdarzenia byli trzeźwi.Obecnie mundurowi wyjaśniają bliższe okoliczności tego wypadku.

  Policja kolejny raz apeluje o zachowanie należytej ostrożności na drogach i uwagę, zwłaszcza podczas niesprzyjającej aury oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa !

[źródło: KPP]

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież