Sobota
19 Października 2019

42-latka potrącona na przejściu. Policja apeluje o ostrożność !

foto: Kwidzyn.TV foto: Kwidzyn.TV

W dniu dzisiejszym (poniedziałek) policjanci z kwidzyńskiej komendy pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem pieszej. Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych w obrębie skrzyżowania ulicy Wschodniej, Polnej i Słowackiego w Kwidzynie, ranna została 42- letnia kobieta. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają kwidzyńscy funkcjonariusze. Policjanci apelują zarówno do kierujących jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności w ruchu drogowym.

W poniedziałek 11 grudnia 2017r. około godziny 08.00 rano dyżurny policji w Kwidzynie został powiadomiony o potrąceniu osoby na przejściu dla pieszych na ulicy Polnej w Kwidzynie. Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili przebieg wypadku. Kierująca renault 45-letnia mieszkanka Kwidzyna, jadąc ulicą Wschodnią w kierunku ulicy Polnej, prawdopodobnie nie zauważyła idącej po przejściu dla pieszych kobiety i potrąciła 42- latkę.

Funkcjonariusze ustalili, że kierująca autem była trzeźwa. W wyniku tego zdarzenia potrącona mieszkanka powiatu kwidzyńskiego doznała ogólnych obrażeń ciała. Kobieta przewieziona została do szpitala.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia i apelują głównie do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w pobliżu przejść dla pieszychi dostosowanie jazdy do warunków panujących na drodze!

[KPP]

Komentarze  

-1 #1 Małgorzata 2017-12-12 09:33
Rodzinę Pani poszkodowanej w wypadku prosze o kontakt. mam wazne informacje do przekazania.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież